Młodszy Specjalista ds. księgowości i obsługi biura

Miejsce pracy: Kraków

Celem naszego Partnera jest dostarczenie niezawodnej klasy aparatury pomiarowej oraz wykonywanie pomiarów gazów. W skład jego zespołu wchodzą bardzo doświadczeni projektanci, inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży pomiarowej oraz absolwenci, studenci i pracownicy naukowi najlepszych uczelni. Powierzając im zadanie doboru, instalacji lub serwisu analizatorów, klienci otrzymują najlepsze urządzenia, fachową obsługę i pewne wyniki. Dołącz do ich zespołu na stanowisku Młodszy Specjalista ds. obsługi biurowej i wsparcia w zakresie księgowości.

Wymagania

• Sumienność i punktualność
• Posiadanie prawa jazdy kat. B.
• Znajomość j. angielskiego.
• Obsługa komputera (Word, Excel, Outlook).

Kluczowe zadania

• Obsługa działalności biurowej – obsługa dokumentów firmy, w tym m.in. skanowanie, wprowadzenie danych do systemu księgowego oraz do baz danych.
• Wsparcie menadżerki kierującej obsługą firmy.
• Asysta w obsłudze oprogramowania CDN Optima.
• Bieżące wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych projektów.
• Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.

Oferujemy

• Stałą pracę w najbardziej perspektywicznej firmie w Krakowie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz system premiowy.
• Ciekawe szkolenia.
• Umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia.
• Możliwość nauki w zakresie obsługi programu księgowego CDN Optima.