Prawnik / Specjalista ds. Ochrony Danych

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Partnera, kancelarii prawnej z Poznania, która ma świetne opinie zarówno klientów, jak i pracowników, poszukujemy Prawnika do obszaru ochrony danych osobowych.

Wymagania

– wykształcenie wyższe, ukończony kierunek Prawo
– zainteresowanie tematem compliance, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru ochrony danych osobowych
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kluczowe zadania

– redagowanie projektów umów, regulaminów, klauzul informacyjnych
– udział w audytach RODO oraz opracowywanie raportów z audytów
– bieżące doradztwo dla klientów
– tworzenie wewnętrznych regulaminów i procedur dla klientów
– opiniowanie zgłoszeń Sygnalistów w obszarze naruszenia prawa
– promowanie praktyki Kancelarii poprzez pisanie artykułów i poradników

Oferujemy

– stałe zatrudnienie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
– udział w ciekawych projektach
– możliwość pracy i rozwoju w zespole doświadczonych prawników
– premie
– możliwość pracy hybrydowej
– szkolenia