Product Manager – Pet Food

Miejsce pracy: Hybryda / zdalnie + 1 raz / 2 tygodnie wizyta w zakładzie (Pasłęk lub Tczew)

Dla naszego Partnera, polskiego producenta oraz dostawca innowacyjnych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych dla zwierząt, który cały czas się rozwija (w ubiegłym roku uruchomił jedno z najnowocześniejszych w Europie Centrów Badawczo-Rozwojowych) poszukujemy Product Managera.

Wymagania

– wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub weterynaryjne
– mile widziane doświadczenie w pracy w branży zoologicznej na podobnym stanowisku
– dbałość o szczegóły
– kreatywność oraz elastyczność
– samodzielność
– wysokie zdolności komunikacyjne
– umiejętność pracy pod presją czasu
– znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
– znajomość obsługi komputera
– prawo jazdy kat. B

Kluczowe zadania

– tworzenie projektów produktowych i ich wdrażanie
– zarządzanie cyklem życia produktu
– opracowanie technologicznych wytycznych wobec produktu oraz procesu jego wytwarzania
– kontrola jakości i planowanie działań mających na celu jej utrzymanie na najwyższym poziomie
– analiza konkurencji
– przekładnie potrzeb klientów na gotowe produkty
– doradztwo merytoryczne oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– wynagrodzenie adekwatne do wymaganych umiejętności
– szkolenia
– benefity pozapłacowe (Pakiety opieki medycznej, Pakiety sportowe)
– odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
– możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
– narzędzia pracy (komputer, telefon)