Sales Manager

Miejsce pracy: Kraków

Naszym Partnerem jest firma DOM Store.
Marka powstała z miłości do tego co trwałe i klasyczne. Wierząca w proste i uczciwe podejście do projektowania, w którym jakość i użyteczność są nieodłączne. Lubiąca wracać do projektowych tradycji, dlatego łączy rzeczy nowe z przedmiotami vintage, znane klasyki z niecodziennymi formami i odświeża kultowe polskie projekty, dając nowe życie przedmiotom sprzed lat.
Na DOM Store składa się praca wyobraźni wielu osób, w tym twórców i artystów z całego świata. Czerpią z tego, co zrodziło się z dawnych tradycji rzemieślniczych i czym otaczaliśmy się w murach tradycyjnego polskiego domu. Skupiając się na naturalnych materiałach, na których odciska się praca ludzkich rąk, wnętrza sklepu wypełniają organiczne tkaniny, tradycyjna ceramika czy dmuchane szkło.
Dziś firma jest w fazie rozwoju i z tego powodu poszukuje Sales Manager’a.

Wymagania

Zapraszamy do zespołu DOM Store jeżeli posiadasz:

Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branżach pokrewnych.
Dobrą znajomość obsługi pakietu Office oraz programów do zarządzania (np. wFirma, Asana).
Umiejętność analizy wskaźników i parametrów sprzedaży.
Ukierunkowanie na cel.
Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami również w języku angielskim.
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz sprzedażą.
Cenne będzie doświadczenie w sprzedaży dóbr premium / luksusowych.

Kluczowe zadania

Jakich zadań możesz oczekiwać:

Analiza grup docelowych klientów.
Tworzenie planów sprzedaży we współpracy z zespołem i ich realizacja.
Zarządzanie aktualizacjami cen. Koordynowanie sprzedaży e-commerce.
Kreatywne poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, głównie w dystrybucji zagranicznej.
Komunikacja ze sklepami odnośnie cen, asortymentu, wyprzedaży itp.
Prognozowanie popytu i podaży na podstawie analiz.
Zarządzanie zapasami i redukcje stoków magazynowych w uzgodnieniu z właścicielami. Reagowanie na pojawiające się trendy w sprzedaży.

Oferujemy

Stałą pracę w firmie ukierunkowanej na jakość i użyteczność w pięknej formie.
Pracę w oparciu o stabilne i systematyczne plany rozwoju.
Samodzielność oraz możliwość rozwoju i wpływania na obszar sprzedaży.
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz system prowizyjny.